EVENTY NA TORZE

Wyścigowa oprawa spotkań biznesowych.

Spędź ze swoimi klientami niepowtarzalne chwile na torze wyścigowym. Umacniaj relacje, rozwijaj biznes i przeżywaj z nimi radość z motoryzacyjnych emocji!

Kameralna formuła spotkań z jazdami

Kameralne eventy odbywają się w środy

Jazda pod okiem najlepszych instruktorów jazdy sportowej

Szkolenia flotowe, eventy firmowe lub jazdy dwumiejscowym bolidem Radical SR3, który konkuruje w międzynarodowych wyścigach samochodach (klasa FIA C3).  Po zapięciu w sześciopunktowe pasy czeka się już tylko na wyjazd na tor, po to aby w pigułce otrzymać wrażenia, jakie towarzyszą Robertowi Kubicy na Testach F1.

Produkty TOP

Spotkania biznesowe, popołudnia na torze w tym jazdy Lotusem Elise Cup 250, który łączy jazdę po drodze i torze, zapewniając możliwości wyścigowe w opakowaniu, które może być używane każdego dnia. Jazdy dla osób, które lubią prawdziwe wyzwania,  mają w sobie dużo energii i lubią łamać granicę.

Produkty STANDARD

Bony motywacyjne na jazdy po Silesia Ring wybranym samochodem, nasza propozycja Renault Clio Cup, który przygotowany jest w specyfikacji wyścigowej. Silesia Ring Cup Edition to optymalna propozycja dla osób początkujących. Przeznaczony dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę jazdy po torze wyścigowym.

W naszym garażu znajdują się również inne pojazdy uzupełniające naszą flotę.