EVENTY FIRMOWE

Uczestnicy docenią i zapamiętają a długo to w jaki sposób zostali nagrodzeni za swoją nieprzeciętność.

Specjalizujemy się w realizacji wszelkich przedsięwzięć związanych z Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego, motoryzacją i transportem.

Eventy motoryzacyjne realizujemy według autorskich, sprawdzonych scenariuszy na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Posiadamy Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego z profesjonalną kadrą trenerów.

Co zyskasz?

Wszystko co najlepsze dla Twojej firmy – organizując eventy firmowe cel ustalany jest indywidualnie w strukturach każdej firmy.

Kompleksową obsługę – jesteśmy agencją eventową, posiadamy pełne zaplecze do organizacji imprez na torze Silesia Ring.

Niezapomniane przeżycia – bogata infrastruktura, off road, lotnisko, tereny leśne, tor wyścigowy, pole golfowe, leśna strefa chillout, rajdy, wyścigi, loty widokowe, quady, ogrom emocji w jednym miejscu.

Wiedza dla Ciebie:

Najpopularniejsza i polecana opcja eventowa z elementami doskonalenia techniki jazdy w ramach autorskiego Programu „Bezpieczna Jazda”z elementami pierwszej pomocy, który skonstruowany został specjalnie na potrzeby przedstawicieli handlowych oraz kierowców zawodowych.

Dla eventów powyżej 20 osób konieczna rezerwacja całego obiektu na wyłączność.

Naszym partnerom biznesowym dajemy możliwość brandingu obiektu pod event oraz wynajęcia stałej powierzchni reklamowej.

Opcje eventowe można łączyć i dobierać w dowolny sposób, każdy event firmowy wyceniamy indywidualnie pod potrzeby i możliwości klienta.

ŁĄCZYMY BIZNES I RELAKS