DLA FIRM

Silesia Ring Driving Experience to dział odpowiedzialny za kompleksową organizację eventów firmowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej zapracowanych i wymagających klientów, jesteśmy wyposażeni w pełne zaplecze usług niezbędnych do zorganizowania eventu o każdej tematyce i na każdym poziomie.

Specjalizujemy się w dostarczaniu adrenaliny wysokiej klasy.

DRIVE SAMOCHODEM WYŚCIGOWYM – Oferta obejmuje kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie eventu (do 6h) w formie jazd samochodami wyścigowymi na torze Silesia Ring.

CHALLENGE PUCHAR FIRMOWY – Ta opcja eventu obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów w formie wyścigów na torze Silesia Ring własnymi samochodami lub samochodami dostarczonymi przez Klienta.

PRZEJAŻDŻKI SAMOCHODEM RAJDOWYM – Przejażdżka na fotelu pasażera w samochodzie rajdowym  prowadzonym przez licencjonowanego kierowcę rajdowego jest gwarancją dostarczenia ogromnego zastrzyku adrenaliny. Przejażdżki realizowane są na terenie płyty lotniska, w zalesionej strefie obiektu.

ODTJ PRÓBA ZRĘCZNOŚCIOWA – Opcja eventowa z elementami doskonalenia techniki jazdy w ramach autorskiego Programu „Bezpieczna Jazda”, który skonstruowany został specjalnie na potrzeby przedstawicieli handlowych oraz kierowców zawodowych.

QUADY / OFF ROAD – Plan atrakcji obejmuje szereg zadań wymagających sprytu, umiejętności przewidywania i szybkiego działania. Pod okiem instruktorów uczestnicy będą pokonywać przeszkody, zmierzą się z wąwozami, wzniesieniami i błotem.

BEZPIECZEŃSTWO I PIERWSZA POMOC – Wszystkie kwestie związane z programem i scenariuszem imprezy oraz jej przeprowadzeniem są ściśle określone, w skład atrakcji wchodzi strefa symulatorów dachowania, zderzenia, poduszki powietrznej oraz alkogogle.

ŁĄCZYMY BIZNES I RELAKS