BONY MOTYWACYJNE

Zadowolony i doceniony pracownik jest wydajniejszy i chętny do lepszej efektywności w pracy.

Ofertę kierujemy dla wszystkich firm poszukujących impulsu do rozwoju biznesu. Podaruj coś czego wszystkim brakuje…PODARUJ CZAS na Silesia Ring.

Ekstremalne doświadczenia jazd po torze z adrenaliną na najwyższym poziomie. Zarówno partnerzy biznesowi jak i najlepsi pracownicy zapamiętają i docenią to, w jaki sposób zostali nagrodzeni za swoją nieprzeciętność.

Produkt PREMIUM

Radical SR3 to dwumiejscowy samochód, który konkuruje w międzynarodowych wyścigach samochodach (klasa FIA C3).  Po zapięciu w sześciopunktowe pasy czeka się już tylko na wyjazd na tor, po to aby w pigułce otrzymać wrażenia, jakie towarzyszą Robertowi Kubicy na Testach F1.

Produkt TOP

Lotus Elise Cup 250 to samochód, który łączy jazdę po drodze i torze, zapewniając możliwości wyścigowe w opakowaniu, które może być używane każdego dnia. Jeżeli lubisz prawdziwe wyzwania,  masz w sobie dużo energii i lubisz łamać granicę to model Lotus Elise Cup 250 jest właśnie dla Ciebie,

Produkt STANDARD

Renault Clio Cup to samochód przygotowany w specyfikacji wyścigowej. Silesia Ring Cup Edition to optymalna propozycja dla osób początkujących. Przeznaczony dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę jazdy po torze wyścigowym.

W naszym garażu znajdują się również inne pojazdy uzupełniające naszą flotę. Wszystkie nasze pojazdy PREZENTują się w sklepie.

ŁĄCZYMY BIZNES I RELAKS